Dovanų idėjos mamai gimtadienio proga

Ką padovanoti mamai gimtadienio proga?

Ar yra žemėje artimesnis žmogus už mamą? 9 mėnesiai laukimo ir džiaugsmo ašaros pirmą kartą išvydus savo naujagimį – motinystė yra stebuklas ir ne kitaip. Turbūt tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl dovaną mamai išrinkti ne visada lengva. Juk norisi padovanoti pačią geriausią, pačią pačiausią dovaną, kuri dar ir idealiai tiktų bei patiktų. Šiandien pakalbėkime apie tai, nuo ko reikėtų pradėti dovanų paieškas mamai.

🎁 Idėjos mamai gimtadienio proga

Pateiksime Jums 12 idėjų, ką galima padovanoti mamai gimtadienio proga. Galbūt kažkuria iš jų pasinaudosite arba pasisemsite įkvėpimo naujoms idėjoms.

Gimtadienio dovana mamai į spa

Sveikatinimo paslaugos. Ką palinkėti žmogui, kuris viską turi? Sveikatos – jos reikia visada, kiekvieną dieną. Pinigai, geros pareigos ir kiti džiaugsmai svarbūs, bet be sveikatos jų nebus. Dovanodami sveikatinimo dovaną, parodysite rūpestį ir meilę. Tai gali būti čekis klinikos paslaugoms. Mama galės atlikti pagal amžių rekomenduojamus ar gydytojo paskirtus papildomus, išsamius sveikatos patikrinimo tyrimus. Sanatorija, gydomieji masažai, kokybiški maisto papildai – pasirinkimas platus, tačiau tikslas vienas. Sveika ir laiminga mama bei naudinga dovana.

Bilietai į koncertą ar teatrą. Bilietai į koncertą ar teatrą gali būti ypatinga dovana tavo mamai, ypač jei ji yra muzikos ar teatro entuziastė. Šis dovanos pasirinkimas atveria duris į kultūrinį pasaulį, leidžiant jai mėgautis gyvu pasirodymu ir išgyventi nepakartojamą meninį įspūdį. Svarbu pasirinkti koncertą ar spektaklį, kuris atitinka jos muzikinius ar meno skonį. Tai gali būti jos mėgstamo muzikinio atlikėjo koncertas, klasikinės muzikos vakaras, teatro spektaklis ar netgi komedija, priklausomai nuo to, ką ji labiausiai vertina ir mėgsta. Ši dovana mamai suteiks jai galimybę išeiti iš kasdienybės, leis jai mėgautis meno pasaulio grožiu ir praleisti ypatingą vakarą su jumis arba draugais. Po tokio pasirodymo ji tikrai turės neįprastus ir įsimintinus prisiminimus, kurie taps šventės dienos didžiaisiais akcentais.

Grožio dovanos mamai gimtadienio proga

Grožio/poilsio paslaugos. Kas atsisakytų malonaus pasilepinimo SPA centre, baseine arba grožio salone? Mama, tai pats artimiausias žmogus, todėl dažniausiai nėra sunku išrinkti norimą paslaugą. Ar mama mėgsta plaukioti ir mėgautis pirties malonumais? O gal jai patinka veido, kūno procedūros ar įvairios grožio paslaugos? Savaitgalis kitame mieste, o gal net egzotinė kelionė į kitą šalį? Viskas priklauso nuo Jūsų ir mamos norų, biudžeto bei pomėgių.

Įdomios pramogos. Galbūt pats laikas padovanoti pramogą? Šiais laikais pasirinkimas labai platus: kinas, teatras, šaudymo, vairavimo, vandens, gurmanų pramogos. Galima būtų vardinti ir vardinti, bet klausimas – o kas patiktų Jūsų mamai? Galbūt ji norėtų išbandyti kažką, ko dar nėra bandžiusi? Skrydis oro balionu, ekstremalūs šuoliai ar kitos ekstremalios pramogos, pabėgimo kambarys?

Gimtadienio dovana mamai į pamokas

Pamokos. Ne veltui sakoma, jog mokytis niekada nevėlu. Visai nesvarbu, ar Jūsų mamai 40, ar 60 metų, pamokos ir kursai – puiki dovana. Jų būna įvairiausių: užsienio kalbų, šokio, jodinėjimo, juvelyrikos, tapybos, golfo ir kitokie mokymai. Ši dovana puiki ir tuo, jog nėra įpareigojanti. Na, tarkime, norite padovanoti makiažo sau pamoką? Įsigykite kuponą arba sutarkite su norima įstaiga, o mama ateis tada, kai sutars jai patogiu laiku. Dažnu atveju tai būna vienos dienos ar kelių valandų kursas, todėl nereikia keisti savo įprasto darbo grafiko, režimo ir t.t. Tokia dovana, tai galimybė išmokti kažką naujo, susipažinti su neatrastais dalykais, pakeisti aplinką, užsiimti kiek kitokiais darbais nei visada ir tiesiog pasimėgauti.

Kvepalai. Nors sakoma, jog kvapą išrinkti nėra lengva, visgi mamos mėgstamas kvapų natas vaikas dažniausiai atpažįsta. Galbūt žinote, kokiais kvepalais mama kvepinasi ir galėtumėte išrinkti kažką panašaus, tačiau naujo? Tiesa, puikus pasirinkimas – gerų kvepalų mėginukų rinkinys. Neretai kvepalų parduotuvėse būna parduodami rinkiniai, kuriuose gausu įvairių mėginukų. Tai padės mamai ne tik susipažinti su naujais kvapais ir galbūt atrasti savo naują mylimą aromatą, tačiau tuo pačiu džiaugtis staigmena kiekvieną dieną. Vis naujai įmanomas mėginukas, tai tarsi aklas pasimatymas – nežinote, kas Jūsų laukia ir bandote naują kvapą, o dienos metu su juo susipažįstate artimiau ir nusprendžiate, ar jis Jums tinkamas. Tokia yra kvepalų mėginukų užduotis.

Gimtadienio dovana mamai juvelyrinis dirbinys

Aukso, sidabro ar kitokie papuošalai. Auksinė grandinėlė, gražūs auskarai, sidabrinis pakabukas visada tiks. Jeigu išsirinkti itin sunku, rinkitės minimalistinį stilių arba tiesiog įsigykite juvelyrinės parduotuvės dovanų čekį. Taip pat galite sukurti vienetinį papuošalą, kuriame bus išgraviruoti Jūsų pageidaujami žodžiai, data ar kiti simboliai. Graviravimo paslaugos teikiamos ir kitokiems daiktams, pvz. laikrodžiams.

Jūsų sukurtas fotoalbumas arba foto knyga. Šiais laikais foto knygos būna įvairiausių dydžių, tipų ir dizainų, todėl galite sukurti tikrą šedevrą. Sukelkite į ją nuotraukas, kuriose esate kartu su mama nuo pat vaikystės, jeigu tai įmanoma. Jeigu ne, galite pradėti chronologine seka dėlioti nuotraukas nuo vėlesnio amžiaus. Tai ypač jautri, miela ir tuo pačiu vertinga dovana. Mama vartydama foto albumą ar knygą, visada prisimins akimirkas praleistas su Jumis. Juo labiau, šiais laikais viskas yra skaitmeninėje formoje – įneškite į kasdienybę galimybę mėgautis tikromis nuotraukomis.

Gimtadienio dovana mamai žurnalo prenumerata

Žurnalo ar laikraščio prenumerata. Vėlgi – viskas internete. O ar kompiuteris pakeis tikrą knygą, žurnalą ar laikraštį? Užsakykite mamai metinę prenumeratą ir kiekvieną mėnesį ji gaus dovaną, kuri primins apie Jūsų meilę ir rūpestį. Jeigu nežinote, kurį žurnalą pirkti, užklauskite mamos, apie ką šiuo metu labiausiai mėgsta skaityti. Jeigu įvardins knygas – tai ženklas, jog galite padovanoti knygą arba knygyno dovanų čekį.

Kosmetika. Sakoma, jog veido, kūno kosmetikos priemonės labai individualus dalykas, todėl jas parinkti nėra lengva. Tačiau vis dėl to yra dalykų, kuriuos tikrai galite nupirkti ir nudžiuginti. Pavyzdžiui, matote, jog mama itin mėgsta akių šešėlius? Paklauskite pardavėjos – konsultantės, kuris prekinis ženklas pasižymi kokybe, nupirkite šešėlių rinkinį. Mama galės išsirinkti, kuri spalva šiandien tiks ir patiks labiausiai. Jeigu mėgsta lūpdažius – galioja ta pati taisyklė. Prieš pirkdami dovaną, galite pasidomėti, galbūt mama turi mėgstamus prekinius ženklus. Geras lūpdažis, tušas, profesionalus makiažo šepetėlių rinkinys puikiai tinka dovanai. Venkite pirkti makiažo pagrindą, pudrą, kremus ir panašias priemones, kurias parinkti yra sudėtinga.

Dovana mamai gimtadienio prga į fotosesiją

Profesionali fotosesija. Tai gali būti ypatinga dovana gimtadienio proga, leidžianti jūsų mamai gauti nuostabius nuotraukų atvaizdus. Profesionalus fotografas dirbs su jumis ir mama, kad sukurtų nuotraukas jos mėgstamame aplinkos objekte arba su šeima. Tai ne tik puiki galimybė sukurti nuostabius prisiminimus, bet ir suteiks jai ypatingą dieną, kuria ji niekada nepamirš. Fotografijos galėsite naudoti kaip atminimo šaltinį arba įtraukti į nuostabų fotoalbumą, kuris atspindės jūsų ypatingą šeimos akimirką. Tai dovanos, kuri atkreips dėmesį į jos svarbą ir padės sukurti nuostabių prisiminimų.

Gėlės, saldumynai ir kiti gardėsiai. Jeigu mama visiškai nemėgsta gauti brangesnių dovanų, tačiau nustebinti juk norisi, sukurkite puokštę. Jeigu gėlės ir saldumynai bus pagrindinė dovana, nepagailėkite tam pinigų. Jeigu perkate dovaną, tai prie jos puikiai tiks ir vieną ar trys rožės ar kitos gėlės. Tuo tarpu jeigu tai pagrindinė dovana, puokštė ar saldainių rinkinys turėtų būti didesnis.

Patarimai perkant gimtadienio dovaną mamai

Pasiruoškite mamos gimtadieniui iš anksto! Neatidėliokite visko paskutinei savaitei, o dar blogiau – paskutinei dienai. Skirkite laiko prisiminimams, pamąstymams ir dovanų paieškoms. Prisiminkite savo mamą prieš 10 metų, o jei įmanoma, sugrįžkite mintimis į vaikystę. Tuose prisiminimuose nerasite atsakymo į tai, kokią dovaną pirkti, tačiau tai Jums padės. Nugrimzdę į praeitį, prisiminsite, kaip mama keitėsi, bėgant metams. Ar pasikeitė jos pomėgiai, požiūris, skonis? Ar prisimenate, kuo kvepėjo mama tada, kai patys dar mokėtės mokykloje? Kokie buvo Jūsų santykiai, kokie jie yra dabar? Galbūt metas dovanai, kuri labiau suartins? Dovanai, kuri leis smagiai praleisti laiką dviese ir prisiminti tai, kas buvo ir yra brangiausia? 

Biudžetas. Yra nerašyta taisyklė, jog mamoms nereikia itin prabangių dovanų. Mama, kokia ji be būtų, daug labiau vertina kartu praleistą laiką, jos vaiko įdėtas pastangas ir indėlį bei norą įtikti nei prekinį ženklą ar kainą. Nuspręskite, koks biudžetas dovanai Jums būtų priimtiniausias. Tai padės lengviau pasirinkti.

Nebijokite klausti. Mama – artimiausias žmogus. Nebijokite tiesiog pasiteirauti, kokia dovana šiuo metu jai tiktų ir patiktų. Galbūt pasilepinimas grožio salone, poilsio centre, masažas, o gal skani degustacinė vakarienė itin gerame restorane? Galbūt bižuterija, aukso gaminiai, gerų kvepalų aromatas ar kažkas neįprasto? Paklauskite, pasiūlykite turimas idėjas.

Pirkdami dovaną mamai, prisiminkite, jog ką be nupirktumėte, jai svarbiausia Jūsų rūpestis, meilė ir noras nustebinti. Visa kita – tik detalės.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *