Gimtadienio Sveikinimai Vyrams

Gimtadienio sveikinimai vyrams

Gimtadienis – visada puiki sukaktis, kurią norisi ne tik paminėti, bet ir ilgam prisiminti. Tačiau prisiminti ne pačią dieną ar vakarėlį, o tuos nuoširdžius žodžius ir linkėjimus, kurie atkeliavo kartu su dovanomis. Juk taip įdomu metų pabaigoje peržvelgti, ar linkėjimai išsipildė, o tikslai – buvo pasiekti. Todėl gimtadienio sveikinimai vyrams taip pat svarbūs, kaip ir dovanos. Peržvelkite mūsų siūlomas sveikinimo idėjas.

Su gimtadieniu idėjos Jam 🎉

Su gimtadieniu! Šiandien gyvenk taip, lyg visas pasaulis priklausytų tik Tau. Tegul …-ojo gimtadienio diena būna ypatinga!

Eiki per gyvenimą išdidžiai ir drąsiai,
Negandas ir iššūkius lengvai įveik.
Tegul viskas, ką tik sumanysi
Sekasi Tau puikiai ir lengvai.
Su gimtadieniu!

Su gimimo diena, mano nuostabus drauge, Mylimasis, Vyre. Linkiu sėkmės visuose tavo darbuose ir tiksluose, kurie šiuo metu svarbūs. Didžiuojuosi tavimi ir myliu, labai tave myliu…

Brolau, sveikinu sulaukus …-mečio ir linkiu pasisekimo ne tik meilėje, bet ir kasdienybėje. Nestokok motyvacijos, sėkmės ir gerų žmonių savo gyvenimo kelyje.

(Vyro vardas), gimtadienio proga linkiu pozityvių nuotaikų, gero laiko, smagių staigmenų ir dar daugybės įdomių, turiningų bei sveikų metų. Su …-uoju!

Sakoma, kad metams bėgant mūsų širdyje telpa vis mažiau meilės. Tačiau tavoji – akivaizdi išimtis. Laimingas, kas tave pažino. Laiminga aš, kad mudu suvedė likimas. Su gimtadieniu, mano ….

Tavo diena – Tavo taisyklės. Tad linkiu nugyventi gimtadienio laiką taip, kad gerų prisiminimų ilgam nestigtų. Su gimtadieniu!

Metai apsuko dar vieną laiko ratą ir Tavo gimtadienis vėl į svečius prašos. Gal ir gerai, kad jis atvyksta tik kartą į metus, nes taip gali ilgiau mėgautis besibaigiančia jaunyste. Tik neimk giliai į širdį, bičiuli, – mes visi senstam! Linkėjimai!

Didžioji metų diena – mano mylimo vyro gimtadienis! Tad brangusis, Tavo tegul gyvenimas sulig šia sukaktimi tik gerėja ir daug gerų gražių dalykų skuba pas tave!

Sveikinimai! Tegul šis gimtadienis Tau atmintyje išlieka kaip geriausias ir dosniausias visomis prasmėmis.

(Vyro vardas), daugybė metų gražiausių dar tik priešaky, tad …-uosius linkiu pasitikti džiaugsmingai – šviesiom, viltingom mintim ir ramybe širdy. Gražaus Tau gimtadienio.

Štai ir sulaukėme, (vyro vardas), Tavo …-mečio! Tad šios ypatingos sukakties proga, linkime Tau didelės sėkmės, kurios tikrai nusipelnei ir daug daug kitų gražių gyvenimo dalykų. Linkėjimai nuo kolektyvo!

Su gimtadieniu, broli! Linkiu geros sveikatėlės rytoj ryte ir laimės Tau visur ir visada. Geros šventės! 

Mielasis, tegul šis gimtadienis tampa puiki proga priminti, kad labai džiugini mano sielą. Ir palinkėti, kad gyvenimas Tave džiugintų taip pat! Su gimtadieniu!

Daug įvairiausių palinkėjimų – šmaikščių, jausmingų ir priverčiančių susimąstyti vėl šiandieną išgirsi ir pusę jų kaip mat pamirši. Todėl per daug nedaugžodžiausiu – linkiu gražaus gyvenimo ir žmonelės šauniausios!

Įspūdingų raumenukų,
Dėmesio gražių merginų
Ir pasiekiamų svajonių,
Kurios laime apsvaigintų.
Su gimtadieniu!

Brangusis, su nuostabia sukaktimi Tave! Nuoširdžiai linkiu, kad gyvenimo metai Tau būtų dosnūs gera sveikata ir laime. Nes matyti džiaugsmą tavo akyse man taip gera… Kaip ir per gyvenimą eiti drauge, būti Tavo žmona…

Nepaprastas (pirmadienis), kurį švęsiu ir aš, linkėdama Tau, tokiam šauniam vaikinui, savąją laimę atrast. Su gimtadieniu!

Yra trys dalykai, kurie šiandien svarbiausi: Tu, Tavo gimtadienis ir Tavo laimė. Na ir dar vienas – visada Tave mylinti, branginanti žmonelė. Kaip gi be manęs, tiesa? Tad… su gimtadieniu Tave, brangusis!

Tostas už Tavo sveikatą. Tostas už tai, kad būtum mylimas. Už sėkmę. Už… Šitaip galima ir nusigerti! Tad tiesiog būk laimingas žmogus!

Metai, kai išmintis nugali jaunystės nutrūktgalviškumą. Metai, kai atmintyje jau daug ir „šilto“, ir „šalto“. Nuostabūs gyvenimo metai, kuriuose linkiu Tau visa ko geriausio!

Su …-uoju, (vyro vardas)! Tegul Tavo vyriška energija įveikia visus kylančius iššūkius kelyje link svajonių ir sukuria gausa įprasmintą gyvenimą. Laimingo!

Gražaus gimtadienio, (vyro vardas)! Tegul jubiliejinis metų skaičius nebūna įprasta diena – sukviesk draugus, apsupki mylimais save ir švęskite linksmai visi drauge!

(Vyro vardas), gimtadienio proga linkime Tau sėkmingai ir lengvai įgyvendinti visus savo tikslus, turėti daug ištvermės užklupus gyvenimo išbandymams ir patirti šeimyninės laimės skonį. Tegul visa pildosi ir dovanoja Tau daug džiaugsmo.

Šiandien Tu jau tikras vyras – 18 pase. Su šia gražia sukaktimi tad ir sveikinu Tave! Mėgaukis jaunyste – ji trumpa.

Šiandien keliam tostą už tave, bičiuli, ir linkim tau geros kloties. Taipogi, linkime vaisingų metų, kad kitąmet švęstume ne tik tavo gimtadienį, bet ir giminės pagausėjimą.

Ir kas gi tie (metų skaičius), kai per gyvenimą nepaliaujamai veda nuotykių ištroškusi širdis… Tad gimtadienio proga linkiu tokiu išlikti visados. Lai metai būna pavaldūs tavo drąsioms svajonėms.

Žinau žinau – gimtadienis – ne šventė Tau… Tačiau tik ne šįkart, drauguži! Nejaugi manei, kad galėtume praleisti Tavo jubiliejų? Nagi, ruoškis, lekiam švęsti, kol vis dar esi „prekinės išvaizdos“. Šie metai tokie paskutiniai!

Su nuostabiu gimtadieniu, mano brangus! Ilgų ir laimingų Tau metų, nes man ir pasauliui be galo reikia tokių vyrų kaip Tu. Myliu!

Linkiu Tau tikros laimės jausmo,
Dar meilės, kaip pasaulis didelės,
Kuri gyvenimui ir žmogui teikia
Daug džiaugsmo ir gražios prasmės.
Laimingo gimtadienio, (vyro vardas).

Kad ir kokį sveikinimą išsirinksite, būtinai jį parašykite arba pasakykite žodžiu. Nenumokite ranka ir nepalikite sveikinimų paskutinei minutei. Na, o jeigu norite linkėjimą sukurti patys, tai skirkite tam laiko, ramiai apmąstykite, ko norėtumėte palinkėti brangiam žmogui ir nebijokite, jog linkėjimas nebus idealus, svarbiausia – nuoširdumas. Juk šio dalyko šiandien taip dažnai trūksta.